top of page

חוויתי משולב

קורס המשלב את שני הקורסים המובילים “קואצ'ינג ותזונה”  עם “קורס הכשרת מאמנים רב תחומיים NCS
הקורס המשולב מעניק אפשרות להסמכה למאמנים לאחר פרקטיקום לפי הנחיות לשכת המאמנים בישראל. 
הקשר בין בריאות טובה ואורח חיים בריא לבין תזונה הוא ברור ומוכח. למרות זאת לאנשים רבים קשה מאוד יישומה של דיאטה מאוזנת ומתאימה, שמירה על משקל או הורדה בריאה במשקל. לשם כך בא מאמן התזונה הרב תחומי. תפקידו לאפשר תהליך הרזיה ואימוץ אורח חיים בריא. כל מי שעבר כבר דיאטה מכיר את הקושי הרב המצוי ביישום הידע בתהליך זה ומודע שהשינוי חייב להתרחש בגישה ובחשיבה של האדם.
מאמן התזונה משלב שני עולמות ידע: האחד מתחום התזונה והשני מתחום האימון האישי (Personal Coaching). השילוב ביניהם מאפשר לו להעצים את כוחות הרצון המצויים אצל המתאמן בתהליך הדיאטה ומצד שני לאפשר את הרגישות ההכרחית שנדרשת בשינוי הגישה לאוכל ולאכילה. 

מה מקנים הקורסים של המכללה להכשרת מאמנים רב תחומיים  NCS?
• פרקטיקה אישית ויישום עקרונות האימון בעולם התזונה המערבית.
• תעודת מאמן מוסמך NCS ואפשרות להסמכה בלשכת המאמנים בישראל (לאחר השלמת כל המטלות הנדרשות להסמכה הכוללות קורס עיוני ופרקטיקום).
• חוויה בתהליך – רבים מהמשתתפים בקורסים מגשימים מטרות בתחומי החיים השונים כולל הרזיה ואימוץ הרגלי אכילה ואורח חיים בריא.

 

קהל היעד: לך, הרוצה ללמוד מקצוע חדש ומרתק ולפתח קריירה כדי לסייע ולאפשר למתאמנים שלך להגדיר את חזונם, ייעודם וערכיהם בתחום התזונה, הבריאות וכל תחומי חייהם, לתרגם אותם ליעדים מוגדרים, לבנות תכנית פעולה יישומית להשגת תוצאות והגשמה אישית.
התלמידים והבוגרים שלנו הם מאמני ספורט, מורים, אקדמאים, מנהלים, בעלי תפקידים במערכות חינוך או מערכות בריאות. תפקידים במשאבי אנוש והדרכה. בעלי מקצועות חופשיים כמו: יועצים, מטפלים, שיווק ומכירה, עורכי דין, רואי חשבון, דיאטנים ותזונאים. אם יש לך זיקה או רקע לאחד מהתחומים המוזכרים, הקורס יעשיר ויקדם אותך אישית ומקצועית.

היקף הקורס המשולב:  228 שעות לימוד ב- 40 מפגשים שבועיים. עם השלמת הקורס ניתן להתחיל בפרקטיקום לפי הנחיות לשכת המאמנים כדי לקבל הסמכה ודרגה בלשכת המאמנים.
גמר: נוכחות בקורס וביצוע מטלות*.
איפה: מרכז הדרכות ארצי NCS, רמת גן. (חנייה בשפע, תחבורה נוחה).
דרישות קבלה: ראיון קבלה עם מנחי הקורס ו/או יועצת לימודים. תעודת בגרות עם 10 שנות תעסוקה או תואר ראשון עם 7 שנות תעסוקה. ועדת חריגים תדון במקרים שאינם עונים על הדרישות הראשוניות.

תעודות: לאחר השלמת הקורס העיוני, יקבל כל תלמיד תעודת גמר: “סיים בהצלחה קורס הכשרת מאמנים NCS” (בכפוף להנחיות לשכת המאמנים בישראל וארגון המאמנים הבינלאומי ICF) ויהיה רשאי להירשם בלשכת המאמנים בישראל כעמית עם דרגת מאמן מוסמך, מאמן מקצועי או מאמן בכיר לאחר מילוי דרישות לשכת המאמנים הכוללות הכשרה מעשית (פרקטיקום).

**מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות

תחומי תוכן לפי הנחיות לשכת המאמנים:
רציונאל, שפה ואתיקה באימון: הכרות עם הקוד האתי ויסודות המקצוע, היכרות עם מודל אימון מכוון עתיד, הגעה להסכמה עם מתאמן, יצירת אמון ואינטימיות עם המתאמן, נוכחות אימונית.
מיומנויות אימון: הקשבה פעילה, שאלות עצמה, תקשורת ישירה, העצמת המאתמן, יצירות מחויבות לתהליך.
קידום למידה מתמשכת, הכוונה לתוצאות: יצירת מודעות, תכנון פעילות, יצירת תוכנית, יעדים ומטרות, בניית סביבות תומכות שינוי, ניהול ומעקב אחר ההתקדמות ולקיחת אחריות.

* הקורס מותאם להנחיות לשכת המאמנים ועיקרן: רשאים להסמכת מאמנים בעלי תואר + 7 שנות תעסוקה, או בעלי תעודת בגרות + 10 שנות תעסוקה.  (ועדת חריגים תתייחס למקרים ייחודיים). הקורס העיוני בשלב א’ יכלול לפחות 175 ש”א. בחינת ההסמכה העיונית והמעשית תינתן על ידי בית הספר למאמני תזונה NCS. בחינה באתיקה תינתן ע”י לשכת המאמנים, הכשרה מעשית לאחר הקורס העיוני תכלול 100 שעות אימון מתוכן 60 שעות בהדרכת סופרוייזר מוסמך, אימון של 5-11 מתאמנים שונים במשך 8-10 מפגשים לפחות לכל מתאמן, לפחות מחציתם בתשלום, אימון המתאמן הראשון חייב להיעשות בהדרכה אישית (לא קבוצתית), המתאמנים הנותרים חייבים בהדרכה קבוצתית או אישית. להשלמת ההסמכה חובה לעבור אימון אישי בן 10 מפגשים, כל אחד לפחות 45 דקות, עם מאמן מוסמך בלשכת המאמנים, בהמלצת ביה”ס NCS.

דרישות לשכת המאמנים עשויות להשתנות ומסמך התשתיות המלא באתר לשכת המאמנים הוא הקובע.

* מאמן תזונה אינו תזונאי. הקורס אינו מכשיר את משתתפיו למקצוע דיאטן או תזונאי. 
מדיניות ביטולים: עד 30 יום לפני יום פתיחת הקורס – לא יחויב התלמיד בשכר לימוד. מ – 30 יום לפני יום פתיחת הקורס עד 15 יום לפני יום פתיחת הקורס יחוייב התלמיד ב- 25 אחוז משכר הלימוד. החל מ- 15 יום לפני יום פתיחת הקורס– יחויב התלמיד ב- 50 אחוז משכר הלימוד המלא לאותו קורס. החל מיום פתיחת הקורס –יחויב התלמיד בתשלום שכ”ל מלא. בקשה לביטול השתתפות ולהחזרת שכר לימוד תתקבל רק אם נשלחה בכתב עם חותמת לפי המועדים הרשומים לעיל.

הרשמה לקורס

מלאו את פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם

שם מלא

*

טלפון

*

מייל

bottom of page